فهرست بستن

بازی حکم آنلاین پابلو بت

بازی حکم آنلاین پابلو بت

تجربه بازی حکم آنلاین در سایت پابلو بت

بازی حکم آنلاین یک ترفند بازی با ورق است که در آن هدف اولین تیم یا بازیکنی است که 7 امتیاز کسب می کند. این محبوب ترین بازی با ورق در ایران است.

کلمه حکم به معنای واقعی کلمه به معنی ” دستور” است . بازی آنلاین حکم را می توان با 2 ، 3 یا 4 بازیکن بازی کرد. اگر با چهار بازیکن بازی کنید ، دو بازیکن به طور معمول مقابل دو بازیکن دیگر تیم می شوند.

تجربه بازی حکم آنلاین در سایت پابلو بت

در این بازی از یک استاندارد 52 کارته استفاده شده است. در هر راند، کارت ها از بالاترین به پایین ترین رتبه بندی می شوند:

A K Q J 10 9 8 7 6 5 4 3 2

حکم آنلاین شرطی

قبل از شروع بازی ، یکی از 2 ها از روی عرشه برداشته می شود و 51 کارت (17 کارت برای هر بازیکن) باقی می گذارد. یکی از بازیکنان در هر نوبت یک کارت به هر بازیکن خلاف جهت عقب می چرخد. اولین بازیکنی که آس بازی می کند حاکم است و این بازیکن در سمت چپ وی نمایندگی می کند.

بازی آنلاین حکم 4 نفره

در سایت بازی حکم آنلاین پابلو بت چهار بازیکن در یک همکاری ثابت قرار دارند که شرکای آنها مقابل یکدیگر قرار دارند.

یکی از بازیکنان بازی حکم آنلاین یک کارت به هر بازیکن در خلاف جهت عقب می چرخد. اولین بازیکنی که آس بازی می کند حاکم است. این معاملات ادامه دارد (توجه کنید که حاکم دیگر کارت دریافت نمی کند) تا زمانی که بازیکن دیگری آس دیگری را به دست آورد. این بازیکن شریک حاکم می شود.

در صورت لزوم بازیکنان باید کرسی ها را تغییر دهند تا شرکا در مقابل یکدیگر بنشینند. این بازیکن در سمت چپ حاکم که از تیم مقابل است ، دلال می شود.

قبل از معامله ، شریک حاکم حق دارد که کارت ها را بر بزند .فروشنده سپس تمام کارتها را در 3 دور پخش میکند تا هر بازیکن 13 کارت داشته باشد. هر بازیکن در دور اول 5 کارت به طور هم زمان دریافت می کند و 4 بازی در دورهای بعدی. کارت های اول به حاکم داده می شود و معامله به صورت ضدحمله ادامه می یابد و با پخش کننده پایان می یابد.

سایت حکم آنلاین اینگونه امتیاز دهی می کند .

اگر یک بازیکن بازی حکم آنلاین تمام 7 ترفند ابتدایی را به دست بگیرد ، دست او تمام شده است و اگر حاکم بود 3 امتیاز دریافت می کند اما اگر برنده حاکم نبود ،2 امتیاز کسب می کند.

در غیر این صورت ، برنده اولین بازیکنی است که تعدادی از ترفندها را می گیرد که نمی تواند با بازیکن دیگری برابر شود یا از آن فراتر رود. به عنوان مثال اگر ترفندهای 7-4-3 است بازی باید ادامه یابد ، زیرا ممکن است یک بازیکن دوم به 7 ترفند هم برسد ، اما در 7-4-4 بازیکن با 7 ترفند برنده شده است ، زیرا هیچ کس دیگری نمی تواند بیش از 6 بازی کند. ترفندها در همین روش 8-3-1 هنوز یک پیروزی نیست ، اما 8-2-2 پیروزی برای این بازیکن با 8 ترفند است. در چنین حالتی برنده دست 1 امتیاز میگیرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

androidapp